400 emlak profesyoneli, İstanbul'da buluşuyor.

Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği (TÜGEM) 22 Şubat 2022 tarihinde “Emlak Sektörünün Öncüleri” sloganıyla 5. Büyük buluşmasına hazırlanıyor.

400 emlak profesyoneli, İstanbul'da buluşuyor.

Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği (TÜGEM) 22 Şubat 2022 tarihinde “Emlak Sektörünün Öncüleri” sloganıyla 5. Büyük buluşmasına hazırlanıyor. Wyndham Grand İstanbul Kalamış’ta 22 il teşkilatının yanı sıra Türkiye’nin birçok ilinden 400’e yakın gayrimenkul profesyonelin katılımıyla gerçekleşecek olan buluşmada birçok konuk da yer alacak.

İki büyük projenin lansmanı yapılacak

TÜGEM Kurucu Başkanı Hakan Akdoğan konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede “TÜGEM, Emlak Danışmanlığı mesleğine değer katan, gelişim ve eğitim odaklı vizyoner girişimcilerin bir araya geldiği bir sivil toplum kuruluşu. 22 Şubat akşamı emlak sektörünün vizyoner girişimcileri ile 5. Büyük Buluşma’da bir araya geleceğiz. 2022 yılı hedefleri, büyüme stratejileri ve yeni projelerimizin tanıtılacağı gecede çok özel sürprizler üyelerimizi bekliyor” dedi.

Mustafa Özel

Uzun bir süredir Gayrimenkul Sektörünü yakından takip eden ve sektörün içide olan biri olarak sektör hakkında tüm bilgileri emlakhaberi.com haber sitesi için yazıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE