Yabancıların Konut ilgisi en düşük seviyelere indi!

Koronavirüs nedeniyle konuta olan yabancı ilgisinin kaybolma seviyesine indiğini dile getiren ve tüm yurt dışı satışların durduğunu belirten Nevita Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Akbal, “Zamanla elbette yabancı ilgili tekrar tekrar oluşacak ancak trendlerin değişeceğini düşünüyorum. Bize de hem de gelen talep sonrası online satış konusunda çalışma başlattık.

Yabancıların Konut ilgisi en düşük seviyelere indi!
banner112

Koronavirüs nedeniyle konuta olan yabancı ilgisinin kaybolma seviyesine indiğini dile getiren ve tüm yurt dışı satışların durduğunu belirten Nevita Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Akbal, “Zamanla elbette yabancı ilgili tekrar tekrar oluşacak ancak trendlerin değişeceğini düşünüyorum. Bize de hem de gelen talep sonrası online satış konusunda çalışma başlattık.” dedi.


Yurt dışına konut satışları gerçekleştiren Beyttürk İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Uğurcan Barman, yurt dışından daha önce alınan randevuların salgın nedeniyle iptal edildiğini veya ileri bir tarihe ertelendiğini söyleyerek şu anda özellikle yabancı müşterilere telefonla satış yöntemine geçtiklerini belirtti.


Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2020, 13:56
YORUM EKLE