Limonlu Bahçe Konakları Kazanç Fırsatı Sunmaya Devam Ediyor

Akyapı'nın 24 yıllık tecrübesiyle kendi markası altında inşa edeceği 1.7 milyar liralık yatırım halkasının ilk projesi olan Ümraniye'deki Limonlu Bahçe Konakları, uyguladığı müşteri odaklı fiyat politikası ile dikkat çekiyor.

Limonlu Bahçe Konakları Kazanç Fırsatı Sunmaya Devam Ediyor

Limonlu Bahçe Konakları, Ümraniye’nin en değerli bölgesi olan Yamanevler'in kalbinde, Alemdağ Caddesi'nde yer alan dikkat çekici konumuyla önünde metro durağı, çarşı mağazaları, her daireye 2 adet kapalı otopark, her daireye balkon, ebeveyn banyosu, ebeveyn balkonu, rampasız peyzaj alanı ve 2.450 m2 kapalı sosyal tesis alanı gibi ekstra avantajlara rağmen bölgenin en cazip fiyatlı projesi olarak müşterilerine şimdiden kazandırıyor. Akyapı Satış ve Pazarlama Müdürü Ender Aydoğdu, Limonlu Bahçe Konakları'nın fiyat politikasını anlattı. Aydoğdu, “Hızlı değişen ekonomik veriler karşısında fiyatlarımızı hep diğer projelere oranla geride tutmaya çalıştık” dedi.

MÜŞTERİMİZ DE KAZANMALI

Limonlu Bahçe Konakları’nın Ekim 2021’de ön satışa açıldığını hatırlatan Aydoğdu, “Ekim ayında Ümraniye ve Anadolu Yakası genelinde metrekare fiyat ortalaması 20 bin lira ile 25 bin lira aralığındayken, Limonlu Bahçe Konakları’nı metrekaresi 17 bin liradan satışa çıktık. Bölge ortalamasının altında, lansman avantajlarıyla müşterilerimizin karşısına çıktık. Akyapı bugüne kadar sadece şirket karlılığını değil müşterisinin karlılığını da düşünerek satış stratejisi uygulamıştır” şeklinde konuştu.

FİYATLARIMIZLA NEFES ALDIRIYORUZ

Konut projelerinde topraktan satışlarda kademeli bir artışın olmasının doğal olduğunu ifade eden Aydoğdu, şöyle konuştu: “Bize güvenen herkes kazanmalı. Ancak biz lansman dönemi sona erdiğinde de maliyet artışına karşın dirençli bir fiyat projeksiyonu sergiledik. Şu anda metrekare ortalaması 28 bin 890 lirayla bölgemizin fiyat performansı en iyi olan projesiyiz. Anadolu Yakası genelinde ortalama metrekare fiyatı 32 ile 38 bin lirada olduğuna bakacak olursak da yine bu avantajımızı sürdürdüğümüz ortada. Bölgenin en nefes alan projesi olarak fiyatlarımızla da müşterilerimize nefes aldırmayı sürdüreceğiz.”

Emlak Haberi

Emlak haberleri , Yeni satışa Çıkan Konut Projelerini, Sektörel haberleri ,Emlak rehberi , Emlak Analizleri yaparak sektöre yön veren emlak haberciliği yapıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE