Kira Yönetimine Teknoloji Çözümü: Endeksa KiraTrink

Teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu Endeksa.com, kullanıcıların kiralama işlemlerinde hayatlarını kolaylaştırmak için yeni bir hizmeti hayata geçirdi. “KiraTrink” kredi kartı ile kira ödeme, ödeme günlerinde hatırlatma ve kira takibi gibi yenilikçi özellikleri ile kiracılar ve ev sahiplerine kolaylık sağlayacak.

Kira Yönetimine Teknoloji Çözümü: Endeksa KiraTrink
banner80

Endeksa.com Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Görkem Öğüt, Endeksa’nın gayrimenkul sektöründeki yenilikçi bakış açısını kiralama işlemlerine de yansıttıklarını belirterek, “Endeksa, Türkiye’de otomatik gayrimenkul değerleme sunan ilk ve tek platform olduğu için konut almak, satmak veya kiralamak isteyen yüzbinlerce kullanıcının gayrimenkul işlemlerinden önce başvurdukları referans noktası konumunda bulunuyor. Kullanıcılarımız, sunduğumuz bölge analizi ve otomatik değer tespiti ile gayrimenkul işlemlerini gönül rahatlığı ile yapıyorlar. Kullanıcılarımızın bizden talepleri üzerine geliştirdiğimiz yeni hizmetimiz KiraTrink ile amacımız, hizmet verdiğimiz kişi ve kurumların kiralama işlemlerini kolaylaştırmak. Ürünlerimizi, kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak geliştirmekten mutluluk duyuyoruz.” dedi.

KiraTrink’in özelliklerine de değinen Öğüt, “KiraTrink’te Endeksa’nın sunduğu kira değer tespitine ilave olarak kredi kartı ile kira ödeme, ödeme günlerinde hatırlatma ve kira takibi gibi yenilikçi özellikler bulunuyor. Bu özellikler hem kiracılar ve hem de mülk sahiplerinin hayatını kolaylaştırmak için tasarlandı. KiraTrink ile kira takibini kolayca yapmak isteyen mülk sahiplerinin kira anlaşmasına ait bilgileri ve kiracılarının iletişim bilgilerini Endeksa’ya tanımlaması yeterli. Lansmana özel, mülk sahiplerine tamamen ücretsiz olarak sunduğumuz bu hizmetimiz ile; kira ödeme günlerinde kiracıya otomatik hatırlatma mesajları gönderme, kiracının kolayca ödeme yapabilmesi için kredi kartı ile ödeme ve geçmişe yönelik tüm ödemeleri tek ekranda görme kolaylığı sunuyoruz. Kiracılar ise, KiraTrink ile kira ödemelerini takip edip kolayca ödeme yapabiliyorlar.” şeklinde konuştu. 

Mustafa Özel

Uzun bir süredir Gayrimenkul Sektörünü yakından takip eden ve sektörün içide olan biri olarak sektör hakkında tüm bilgileri emlakhaberi.com haber sitesi için yazıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE