Hayat Doğada, Doğa Aura’da

Konut desteği kapsamında Bilkent Holding bünyesinde bulunan Tepe İnşaat güvencesi ile yükselen Tepe Aura 12 ay ödemesiz, 15 yıl vade ve aylık yüzde 0,64 faizli finansman fırsatıyla; 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinde bahçeli, teraslı ve dubleks seçeneklerini doğa ile iç içe bir hayat sunuyor.

Tepe Aura, kamu bankalarının sunmuş olduğu 750 bin TL konut kredisi sayesinde müşterilerini, huzurlu bir hayata daha kolay kavuşturuyor.

Dünya standartlarında çevre duyarlılığı ile inşa edilen Tepe Aura Leed Gold sertifikasına sahip olup; 16 adet, 3 katlı konut blokları, bu blokları saran zengin peyzaj alanları ve konforlu 98 daireye hizmet veren çok yönlü sosyal tesisi ile yaklaşık 16.000 m²lik bir alana sahip. Tepe Aura’da doğa, peyzaj tasarımı ile kendisini temsil ederken, kentselliğe de beton, çelik ve cam gibi endüstriyel malzemeler ile gönderme yapılıyor. Alışılmışın dışındaki daire hacim kaliteleri, yapı kütleleri ve sosyal alan çeşitliliği ile Tepe Aura, istenirse kent içinde de farklı yaşam alanlarının mümkün olabileceğini de herkese göstermeyi amaçlamıştır.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2020, 11:45

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE