Hamit Demir; Döviz ve Faizden Daha Karlı Yatırım Gayrimenkul Dedi

Son bir kaç yılda yatırım atağına kalkan Demir Grup Bu yatırımları farklı sektörlerde sürdürsede ağırlık gayrimenkul inşa etmek ve Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, yatırımcıya aldığı konut dolar bazında kar sağlamazsa parayı geri iade edeceklerini söyledi.

Hamit Demir; Döviz ve Faizden Daha Karlı Yatırım Gayrimenkul Dedi

Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece ilçelerinde bir çok projeye imzasını atan Demir Grup yatırımcılarına her zaman kazandırmaya devam ediyor . Bugün TGRT Haber Ekonomi Müdürü Celal Toprak’ın sunduğu ‘Celal Toprak İle İş Dünyası’ programına konuk olan Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, gayrimenkulün karlı bir yatırım aracı olduğunu söyledi. Yatırımcıların faiz yükseldiğinde paralarını faiz ve dövize yatırdıklarını, faiz düşünce konut aldıklarını ifade etti.

DOLARLA AYNI KARI SAĞLAMAZSA PARA İADESİ

Dövizin bir getiri sağlamadığını söyleyen Hamit Demir, iddialı bir açıklama yaptı.  Demir açıklamasında şu ifadelere yer verdi;  “Daireyi alacağınız gün parayı dolar bazında hesaplayın, daireyi sattığınızda dolar bazında kar etmezse paranızı geri iade ederim” şeklinde taahhütte bulundu. 

Yabancı yatırımcıların hiç bir zaman kar getirmeyen gayrimenkullere yatırım yapmadığını bir çok projede yabancıların daha çok kar getiren projelerimizden yer alarak daha fazla kazdırklarını dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2021, 00:40

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE