banner22

GRED, 2020'de Ankara'da Büyümeyi Hedefliyor

Türkiye’de kurularak globale açılan ilk gayrimenkul danışmanlık markası, yurtdışında gayrimenkul yatırımının en doğru adresi GRED, yeni yılda büyüme stratejisi kapsamında hedefine Ankara’yı aldı. Meltem Türker: “Gelecek Yıl Ankara’da Bir Konsept Ofis Açmayı Hedefliyoruz” Dünyaca ünlü gayrimenkul danışmanlık markası Knight Frank’in Türkiye’deki resmi iş ortağı olarak yeni nesil gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sunan GRED’in bu yıl gerçekleştirdiği faaliyetleri değerlendiren GRED Kurucusu ve CEO’su Meltem Türker, şunları söyledi: “GRED olarak sektördeki deneyimimiz ve Knight Frank gibi global bir gayrimenkul danışmanlık firması ile olan stratejik ortaklığımız sayesinde yatırım yapılabilecek şehirlerdeki projeleri 2019 yılı başından bu yana Türk yatırımcılarla buluşturuyoruz.

GRED, 2020'de Ankara'da Büyümeyi Hedefliyor

Türkiye’de kurularak globale açılan ilk gayrimenkul danışmanlık
markası, yurtdışında gayrimenkul yatırımının en doğru adresi GRED, yeni yılda büyüme stratejisi
kapsamında hedefine Ankara’yı aldı.

Meltem Türker: “Gelecek Yıl Ankara’da Bir Konsept Ofis
Açmayı Hedefliyoruz”

Dünyaca ünlü
gayrimenkul danışmanlık markası Knight Frank’in
Türkiye’deki resmi iş ortağı olarak yeni nesil gayrimenkul danışmanlığı hizmeti
sunan GRED’in bu yıl gerçekleştirdiği faaliyetleri değerlendiren GRED Kurucusu ve CEO’su Meltem Türker,
şunları söyledi:

“GRED olarak sektördeki deneyimimiz ve Knight Frank gibi global bir gayrimenkul danışmanlık firması ile olan stratejik ortaklığımız sayesinde yatırım yapılabilecek şehirlerdeki projeleri 2019 yılı başından bu yana Türk yatırımcılarla buluşturuyoruz. GRED olarak en büyük farkımız, projelerin yer aldığı pazarlara dair sahip olduğumu bilgi birikimi…

Yolu GRED’e düşen tüm yatırımcılara projelerin bulunduğu pazara dair bilgiler aktarıyor, o pazarlarda nasıl konut ya da perakende gayrimenkul sahibi olunabileceğini dair mevcut bilgi birikimimizden faydalandırıyoruz. Dolayısıyla GRED, yurtdışında gayrimenkul yatırımı arayanlar için en doğru adres… 2020 yılında büyümeyi hedefliyoruz. İstiyoruz ki GRED’in hizmet farkından tüm Türkiye faydalanabilsin. Dolayısıyla gelecek yıl Ankara’da bir konsept ofis açmayı, özellikle Anadolu’daki potansiyeli kazanmayı hedefliyoruz” dedi.


Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2019, 09:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5