banner50

Emlak Katılım Bankası, 30. şube Bursa’da açıldı.

Türkiye genelinde yayılımını hızlıca devam ettiren Emlak Katılım Bankası (Emlakbank) Bursa’daki 2. şubesini merkez Yıldırım ilçesinde açtı. Bu şubeyle birlikte ülke genelinde 30. şubesini faaliyete geçiren Emlak Katılım Bankası’nda yıl sonunda 50 şubeye ulaşma hedefi bulunuyor.

Emlak Katılım Bankası, 30. şube Bursa’da açıldı.

Kısa sürede doğru adımlar atarak gerek bireysel gerekse kurumsal müşteriler için yenilikçi çözümleri hayata geçirdiklerini belirten Emlak Katılım Bankası Genel Müdürü Nusret Bayraktar, açılış sonrasında yaptığı açıklamalarında şunları söyledi: Bursa’daki 2. şubesini merkez Yıldırım ilçesinde açtı. Bu şubeyle birlikte ülke genelinde 30. şubesini faaliyete geçiren Emlak Katılım Bankası’nda yıl sonunda 50 şubeye ulaşma hedefi bulunuyor.

“Şubelerimiz ülkemizin dört bir yanına götürdüğümüz hizmet noktaları olmakla birlikte, yerel ekonomiye ve istihdama katkı sağlayan birer araç niteliğindedir. Şube ağımızı genişletmeyi önümüzdeki yıllarda da sürdüreceğiz. Fiziki olarak bizim için elzem olan her noktada şubelerimizle yer almayı hedefliyoruz. Türkiye’nin dördüncü büyük kenti ve ekonominin önemli kentlerinden biri olan Bursa, sanayi ve teknoloji gücünü, sahip olduğu doğal güzelliklerle birleştirmiştir. Bu bağlamda Bursa’da hizmete sunduğumuz ikinci şubemizin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.”

Mustafa Özel

Uzun bir süredir Gayrimenkul Sektörünü yakından takip eden ve sektörün içide olan biri olarak sektör hakkında tüm bilgileri emlakhaberi.com haber sitesi için yazıyoruz.


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.