Devlet Bankalarında Kredinizi yapılandırma fırsatı!

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'tan ağustostan önce konut kredisi kullanlar için kredilerini 0,99 faizle yenileyebilecek. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank ortak bir açıklama yaparak faiz indirimleri öncesinde kendilerinden konut kredisi kullanan tüketicilerin talepleri halinde, 500 bin liranın altında kalan bakiyelerinin aylık 0.

Devlet Bankalarında Kredinizi yapılandırma fırsatı!

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'tan ağustostan önce konut kredisi kullanlar için kredilerini 0,99 faizle yenileyebilecek.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank ortak bir açıklama yaparak faiz indirimleri öncesinde kendilerinden konut kredisi kullanan tüketicilerin talepleri halinde, 500 bin liranın altında kalan bakiyelerinin aylık 0.99 vade farkı oranlarıyla yeniden yapılandırma yapabileceklerini duyurdu.

SADECE 500 BİN LİRANIN ALTINDA OLAN KREDİLERİ KAPSIYOR

Açıklamada, ağustos ayında gerçekleştirilen bu indirimden önce Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank’tan konut kredisi kullanmış ve mevcut kredi bakiyesi 500 bin liranın altında olan müşterilere, talep etmeleri halinde kredilerinin aylık yüzde 0,99 faiz oranıyla yenileme imkanı sağlanacağı aktarılarak, "Yapılan faiz indiriminden faydalanmak isteyen müşterilerin, ilgili banka şubelerine başvurması gerekmekte olup 500 bin liranın altında kredi borcu olanların aylık yüzde 0,99 oranından, 500 bin lira üzerinde kredi borcu bulunanların ise bankaların bu tutarlar için uyguladıkları cari faiz oranlarından kredileri yenilenebilecektir." ifadeleri kullanıldı.

Kaynak:Ensonhaber


Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2019, 09:50
YORUM EKLE