Denizkentte Arsa Ve Villa Fiyatları Uçtu

Büyüyen şehirler sıkıcı olmaya başladı bu nedenle Büyükşehirlere yakın olan illere talep artı. Balıkesir, Çanakkale, Bölgelerine İstanbul'dan yogun ilgi ve alaka var bu nedenle fiyatlar bölgede artmaya devam ediyor.

Denizkentte Arsa Ve Villa Fiyatları Uçtu
banner80

Mekan Emlak gayrimenkul işletmecisi Tahir Köstek haberine gönen denizkent son zamanlarda yatırımcıların ilği odağı oldu deniz kent gönen altay mahallesine bağlı bir mahalledir denizkent marmaranın temiz okjijeni nefes darlığı çeken hastaların sürekli kaldığı bir mahlemizdir.

Balıkesir erdek manzaralı  bir mahallemizdir  gönen şehir merkezine ortalama 20 kilometre mesafededir bursa Çanakkale otabanı üzerindedir. Çanakkale biga ilçesine  ortalama 22 kilometre mesafededir biga güvemalan köyüne komsudur, Çanakkaleye anadolunun ve türkiyenin heryerinden ziyaretciler gelmektedir.

Kulandıkları yol gönen denizket üzerindedir oyüzden  türkiyenin her şehrinden yatırımcılar denizketten arsa ve vila almaktadır denizkente yakın köylerdede genelde tarım kücükbaş ve büyükbaş hayvancılık yapmaktadırlar bölgemizde meyve fidancılığıda sonzamanlarda yapılmaktadır çeşitli küçük ve büyük firmaları işletmeleri mevcuttur bölgede sulu tarım kuru tarım hayvancılık yapılmaktadır altay mahallesi denizket bölgesine yakın köyler  çifteçeşmeler mahallesi ve kınalar mahallesindede tarla fiyatları  uçtu köy evleride talep görmeye başladı

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE