Beylikdüzü'nde Faizsiz Ev Sahibi Olun

30 yıldır Türkiye'nin her bölgesinden 160 binden fazla kişiyi faizsiz konut ve otomobil hayallerine kavuşturan Eminevim ile siz de Beylikdüzü ilçesinde ev sahibi olabilirsiniz.

Beylikdüzü'nde Faizsiz Ev Sahibi Olun

Siz de hemen Eminevim Şubeleri’ne gelin. Beylikdüzü’nün dilediğiniz yerinden istediğiniz evi seçin. Kendi belirlediğiniz taksitlerle, faizsiz, kredisiz, peşinatsız ev sahibi olun. Siz de kiracılıktan kurtulun, kendi evinizde oturun.

Sizlere bu imkanı sunan Eminevim yılların vermiş olduğu bilgi birikiyle sizleri fazisiz ev sahibi yapmaya devam ediyor.

Borcunuz Daha Kısa Sürede Biter

Gruptaki kişiler vadeyi belirler. Evinizi alana kadar dilerseniz taksitleriniz sabit olur ve teslimattan sonra belirli oranda artarak daha kısa vadede borcunuz biter ya da taksit artış seçeneği ile evinizi alana kadar taksitleriniz her yıl belirli bir oranda artarak devam eder. Böylece daha erken teslimat avantajı sağlar.

Evinizi Alana Kadar Size Yardımcı Olur

Gruptaki kişiler vadeyi belirler. Evinizi alana kadar taksitleriniz düşerken evinizi aldıktan sonra bir miktar artıp sabitlenir ve vade sonuna kadar devam eder.

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2020, 00:00

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tülay Şaban
Tülay Şaban - 5 ay Önce

Nasıl mutluyum bilemezsiniz. Sadece bilgi amaçlı gelmiştim ama temsilcimizin samimi yaklaşımı ve güler yüzü bana güven verdi. Sunulan kampanya da bize uygundu. Peşinatı taksit yaptık. 5 ay içerisinde birinci kurada çıkarak ev sahibi olduk. Mutluluğumuzu tarif edemiyorum. Teslimat sürecinde hiçbir aksilik olmadan doğru şekilde yönlendirilerek ev bakmamız sağlandı. Her konuda bize destek olan temsilcilerimize teşekkür ederiz. Bu mutluluğu herkes yaşasın.

SIRADAKİ HABER