Endeksa sponsorluğunda, emlak danışmanlarına özel ücretsiz dijital pazarlama eğitimi

Tam kapanma döneminde Yeni Nesil Gayrimenkul Değerleme ve Lokasyon Analizi Platformu Endeksa.com sponsorluğunda gayrimenkul danışmanlarına yönelik gerçekleşecek eğitimde, Satış Küpü Sales and Marketing Solutions eğitmeni Kürşat Tuncel, dijital pazarlama yöntemlerini anlatacak.

Endeksa sponsorluğunda, emlak danışmanlarına özel ücretsiz dijital pazarlama eğitimi

Sektörün teknoloji odaklı gelişimine katkı sağlamayı hedefleyen Endeksa.com, tam kapanma döneminde gayrimenkul danışmanları için gerçekleştirilecek dijital pazarlama eğitiminde sektörün önde gelen isimlerinden Satış Küpü Sales and Marketing Solutions eğitmeni Kürşat Tuncel’i ağırlayacak.

Tuncel, eğitimde gayrimenkul danışmanları için dijital pazarlama yöntemlerini anlatacak. Dijital pazarlamanın tüm detaylarıyla işleneceği “Dijital Emlak Danışmanı 2021” eğitimi, Endeksa sponsorluğunda ve gayrimenkul danışmanlarına özel olarak ücretsiz sunulacak. Online olarak gerçekleştirilecek eğitim, 6 Mayıs Perşembe ve 8 Mayıs Cumartesi günleri 2 bölümde tamamlanacak.

Eğitime katılmak için kayıt olmak yeterli.

Kayıt linki:  Tıklayınız

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE