Emlak Konut GYO güvencesinde Yılmaz İnşaat tarafından İstanbul’un doğa ile iç içe kalmış bölgelerinden Riva’da hayata geçirilen Düşler Vadisi’nde avantajlı kampanya dönemi devam ediyor.

Emlak Konut GYO ’nun başlattığı ‘Hayallerini Erteleme Türkiye’ kampanyasına dahil olan Düşler Vadisi’nde alıcılar, yüzde 5 peşinatla villa sahibi olabiliyor. Kredi taksit ödemeleri 2 yıl ertelenerek üçüncü yıldan itibaren başlayan kampanyada ayrıca alıcılara sunulan yüzde 10 indirim avantajı projeyi daha cazip hale getiriyor.

SAĞLAM ZEMİNDE DAİRE FİYATINA VİLLALAR

Riva Deresi ve Karadeniz manzarasına hakim bir noktada yükselen Düşler Vadisi’nde 152 metrekareden 396 metrekareye kadar değişen villa seçeneklerine yer veriliyor. Her ihtiyaca ve tercihe hitap edecek şekilde projelendirilen villaların geniş bahçeleri alıcılarına, doğanın içinde sakin ve huzurlu bir yaşam sunuyor.

Sağlam zeminde, doğanın kalbinde yükselen Düşler Vadisi’nin ilk etabında 509 villa yer alıyor. Proje, estetik mimarisi, az katlı yapısı ve zengin peyzaj alanlarıyla Riva’nın yenilenen çehresine de örnek teşkil ediyor.

HAKAN YILMAZ: “ALICILAR, HAYALLERİNDEKİ VİLLALARA SAHİP OLSUN DİYE TAKSİTLERİ ERTELEDİK”

Riva’da yatırım potansiyeli yüksek bir proje geliştirdiklerini belirten Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz, “Düşler Vadisi projemizi İstanbul’un bakir kalmış alanlarından Riva’nın sağlam zemine sahip toprakları üzerine konumlandırdık. Hayallerini ertelemek

istemeyen villa alıcıları, Emlak Konut GYO önderliğinde hayata geçirdiğimiz projemize yoğun ilgi gösteriyor. Yılmaz İnşaat olarak bizlerde; alıcılar, hayallerindeki villalara sahip olsun diye taksit ödemelerini üçüncü yıldan itibaren başlattık. Tüm alımlarda yüzde 10 indirim avantajı sunduğumuz Düşler Vadisi’nde konut alıcıları yüzde 5 peşinatla villa sahibi olabiliyor. Farklı büyüklüklerde, her ihtiyaca ve her tercihe hitap edecek şekilde tasarladığımız villalarımız geniş bahçeleri ile de dikkat çekiyor” dedi.

DOĞA İLE İÇ İÇE BİR YAŞAM

Bölgenin ekolojik özelliğine bağlı, doğa ile iç içe yatay bir konseptte planlanan projenin ilk etabı 2021 yılı sonunda tamamlanacak. Natamam şekilde yapılacak villalar, alıcının tercihine göre istediği dekorasyon paketini satın alarak villasını hazır teslim alabilecek.

1 milyon 157 bin metrekare üzerinde geliştirilen villa projesinin içinde 70 bin metrekare park ve 207 bin metrekare özel orman alanı ile birlikte doğal su kaynakları yer alacak.

KOLAY ULAŞIM AVANTAJLARA SAHİP

Ulaşım ağları ile çevrili bir lokasyonda yer alan Düşler Vadisi, alıcılarına şehir merkezlerine kolay ulaşım noktasında büyük avantaj sağlıyor.

Proje, İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, TEM Otoban ve çevreyollarıyla kolay ulaşım imkanına sahip bir noktada yer alıyor. Şimdiden Riva’ya özgün bir kimlik kazandıran proje, çevreye uyumlu az katlı ekolojik yapısıyla Türkiye’de sembol villa projesi olarak konumlanıyor.