banner109

Zarafetin Hayat Bulduğu Eşsiz Tasarım

Fonksiyonel ve yüksek kaliteli tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan L’unica, yeni sezonun en şık parçaları arasında yer alan Tika Oturma Grubu ile bahçe, balkon ve teraslar gibi açık hava mekanlarınızın en değerli parçalarından biri olmaya aday. Zarif işçiliği ve örgü detaylarıyla göz kamaştıran Tika Oturma Grubu, sırt minderleriyle de konforlu bir oturum sunuyor.

Zarafetin Hayat Bulduğu Eşsiz Tasarım
banner112

Dış mekanda konforun ve şıklığın adresi L’unica, 2020 ilkbahar-yaz koleksiyonunun eş şık parçaları arasında yer alan Tika Oturma Grubu’nun eşsiz tasarımıyla öne çıkıyor. Bahçe, balkon ve teraslar gibi açık hava mekanlarına özel olarak tasarlanan, zarafetin hayat bulduğu Tika Oturma Grubu, örgü detayları ile dikkat çekiyor. Zarif bir işçiliğin eseri olan Tika Oturma Grubu, sırt yapısı ve minderleriyle konforlu bir oturuma da imkan sağlıyor.

Açık hava mekanlarınızın vazgeçilmez tamamlayıcısı olacak Tika Oturma Grubu’na, L’unica‘nın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ulaşmak mümkün.

L’unica Hakkında

Fonksiyonelliğin ve kalitenin ön planda tutulduğu tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan bahçe mobilyası markası L’unica; Oturma Grupları, Yemek Grupları ve Keyif Ürünleri olmak üzere üç ana kategoride ürünler sunuyor. L’unica’da koltuktan masa ve sandalyeye, sehpadan servis arabasına, salıncaktan şezlonga, dresuardan sandığa, gazebodan daybed’e ve aydınlatma ürünlerinden çok çeşitli aksesuarlara kadar bahçe dekorasyonu için gerekli her türlü mobilya yer alıyor. Bu ürünler Ahşap (Teak), Metal ve Sentetik Rattan çeşitleri ile farklı zevklere hitap ediyor. L’unica markalı bahçe mobilyalarının yanı sıra ödüllü tasarımlarıyla dikkat çeken Belçikalı Oasiq, İskandinav tasarım özelliklerine sahip Danimarkalı Houe, premium tasarımlarıyla dünyaca ünlü Danimarkalı Cane-Line markalarının ürünlerini de bünyesinde satışa sunan L’unica; ayrıca Happy Cocooning markalı şömine masaları ile Morso Living ve Big Green Egg markalı üst düzey bahçe barbekülerini ve Avustralyalı Tiipii Bed’in yanı sıra Fransız Fermob, Les Jardins ve Alman Hoefats ürünlerini de müdavimleriyle buluşturuyor. Bahçeler, balkonlar, teraslar gibi açık hava mekanlarına prestij katan ve modern çizgileriyle dikkat çeken L’unica’nın 2020 yılı ilkbahar-yaz koleksiyonunda, tasarımı ve kalitesi ile öne çıkan kullanıcı dostu pek çok iddialı ürün yer alıyor. L’unica ürünlerine markanın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ulaşmak mümkün.

www.lunica.com.tr

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE