banner109

Yıldız Trend Kapak paneller

“GAG Pet” ile doğal, sağlıklı ve uzun ömürlü Yenilikçi tasarımları ve ürün kalitesi ile orman ürünleri sektöründe Türkiye’nin global pazarlara açılan lider üreticisi Yıldız Entegre, insan sağlığı ve güvenliğine öncelik veren sürdürülebilir ürünlere yatırım yapmaya devam ediyor.

Yıldız Trend Kapak paneller

Yıldız Entegre’nin hayalleri tasarıma, tasarımı hayata dönüştüren ilham veren markası Yıldız Trend; kapak panel üretiminde kullandığı GAG Pet ile sektöründe fark yaratmaya ve tüketici dostu ürünleri pazarla buluşturmaya devam ediyor.

PETG ve APET içeren bir folyo türü olan GAG Pet, diğer folyo türlerine göre çok daha doğal, sağlıklı ve uzun ömürlü bir ürün olarak dikkat çekiyor.

Plastikleştirici veya stabilize edici kimyasallar içermiyor

GAG Pet, insan sağlığına zarar verecek plastikleştirici veya stabilize edici kimyasallar içermiyor. Aynı zamanda, yüzey görünümü ve yüzey direnci anlamında çok daha üstün kaliteli bir folyo türü olarak değerlendiriliyor.

Üretimde tasarım ve teknolojiyi bir araya getirerek, konfor, estetik, sağlık ve sürdürülebilirlik açısından müşterilerini geleceğin ürünleri ile buluşturan Yıldız Trend, GAG Pet kullanımı ile kapak panellerin sararma, çizilme ve kimyasallara karşı çok daha dirençli bir konuma gelmesini sağlıyor. 

Parlaklık, yüzey kalitesi ve renk devamlılığı gibi ürün standardını yükselten özelliklerin yanı sıra, insan sağlığına zarar verecek bileşenlerin kullanılmaması da ürünün sahip olduğu yüksek kalite açısından önemli bir değer oluşturuyor.

Ercan: “Doğayı ve insan sağlığını öncelikleyen üretimimiz ile fark yaratıyoruz.”

Yıldız Entegre Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ercan Şahin, “Yıldız Entegre’nin, dünyanın tek çatı altında kurulmuş en büyük entegre MDF üretim tesisi olma özelliğini taşıyan Kartepe tesisi ile globalleşme yolundaki önemli adımlarından biri olan Romanya tesisinde düz renk HG ve Mat Panel üretiminde kullanılan GAG Pet, kapak panel üretiminde doğayı ve insan sağlığını öncelikleyen üretimimiz ile fark yaratıyoruz.” dedi.

"Bugün ürettiklerimiz, yarınlarımızı tüketmesin” anlayışı doğrultusunda, çalışmalarını yedi üretim tesisinde ‘doğaya ve insana saygı’ ilkesiyle sürdüren Yıldız Entegre, yenilikçi tasarımları ile sektördeki öncülüğünü sürdürüyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2020, 09:56

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE