Evidea, 13 ilde 30 mağazaya ulaştı

Ev yaşam sektörünün lider markalarından Evidea, mağaza yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Pandemiye rağmen mağaza açılışlarına ara vermeyen Evidea, 30 mağazaya ulaştı.

Evidea, 13 ilde 30 mağazaya ulaştı
banner112

Güçlü organizasyon yapısı ve deneyimli kadrosuyla ev yaşam sektörünün lider markalarından olan Evidea, 2021 hedeflerine ulaştı. Çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alan yaklaşık 1.500m2 büyüklüğündeki mağazalarıyla 13 ilde 30 noktada tüketicilerle buluştu.

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon,tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam olmaküzere toplam 8 ana kategoride geniş bir ürün yelpazesi bulunan Evidea, evini güzelleştirmek ve değer katmak isteyen herkese keyifli ve ferah mağazalarında yenibir alışveriş deneyimi sunuyor.

Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmaküzere Eskişehir’den Muğla’ya Bursa’dan Bolu’ya Türkiye’nin birçok ilindetüketicilerle buluşan Evidea, 2022 yılında da mağaza yatırımlarına devam edecek.

Mustafa Özel

Uzun bir süredir Gayrimenkul Sektörünü yakından takip eden ve sektörün içide olan biri olarak sektör hakkında tüm bilgileri emlakhaberi.com haber sitesi için yazıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE