Beyaz Ve Doğal Ahşabın Dinlendirici Etkisiyle Tanış

Creavit’in en yeni banyo mobilyası ELATA, beyaz ve doğal ahşabın dinlendirici etkisini banyolara taşıyor.

Beyaz Ve Doğal Ahşabın Dinlendirici Etkisiyle Tanış
banner45

Tasarımında, inceltilmiş yüzeylerin her detayda kullanıldığı ELATA, modern-minimal çizgileri ile dikkat çekiyor. 100 cm’lik beyaz lake gövdesini, masif ahşap tablayla bütünleyen ELATA, Creavit’in 5mm’lik kenar kalınlığına sahip çok tercih edilen tezgah üstü lavabo serisi Ultra (UL145) ile tamamlanıyor. Alt modülde, 2 kapak ve bir sürgülü çekmecesi ile geniş saklama alanı sunan ELATA, sürgülü çekmecesindeki özel düzenleyicisi sayesinde, fön makinası, fırça, maşa gibi kişisel bakım ürünlerinin bir arada, düzenli ve kolay erişilir olmasına olanak sağlıyor.

ELATA,alt modülünde sunduğu saklama çözümlerine ek olarak, yine masif ahşap tablası ile dikkat çeken, havluluk özellikli etajeri ile gündelik kullanımda ihtiyaç duyulan her şeyin elinizin altında olmasına yardımcı oluyor. Creavit, modern-minimal tasarım çizgisini, ELATA’nın her detayına işlerken, yeni banyolarda sıkça tercih edilen yuvarlak aynası ile bütünlük sunuyor. 85cm’lik dokunmatik led aydınlatmaya sahip aynası sayesinde ELATA kullanıcısına geniş görüş alanı sağlarken, banyoya da derinlik kazandırıyor.

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER