Büyükçekmece Alkent 2000 bölgesinde 30.000 m2 alan içinde 22 lüks villadan oluşan Feza Park Villaları Lüksü ve konforu sunuyor.

Feza Park Villaları Büyükçekmece Gölü yakınlarında artaş inşaat'ın arsasına Damga Yapı Tarafından inşa Edilecek Villa projesi. Damga Yapı bir çok projenin altına imza atmış bir firmadır Feza Park Vilları bölgenin en değerli arazisine inşa ediliyor satış ofisi sizleri örnek villayı görmeye davet ediyor.

Feza Park Villaları1

Yüksek Standartlarda Bir Mimari 

Çağdaş bir estetik anlayışı ile tasarlanan FEZA PARK VİLLALARI projesi toplam  30.000 m2 arsa üzerine kuruluyor. Artık Müstakil bir yaşam hayal edenlerin tercihi haline gelen Villalarda oturmak isteyenlerin tercihi olan villa projelerine son zamanların yoğun bir ilgisi var.

Bodrum Konacık Acropol Pedasa projesi Bodrum Konacık Acropol Pedasa projesi

Modern mimarisi güçlü estetik anlayışıyla ve yeni nesil çevre düzenlemesi ile dikkat çeken projemiz Alkent 2000 bölgesinde 30.000 m2 alan içinde 22 lüks villa, sosyal tesisler, cafe, spor salonu, sauna kapalı oyun parkı ve açık spor alanları ile ayrıcalıklı yaşam  merkezi.

A tipi 274 m2        8 ad.  5+2
B tipi 383 m2       7 ad.  6+2
C tipi 265 m2       7 ad. 5+1

Proje Başlangıç Tarihi: Mart 2022
İnşaat Süresi: 18 Ay

Ön Satışlar Başlamıştır. 

Ön satış ofis büro: 0 212 550 08 88

Damga Yapı Hakkında:

 • 1991 yılında Damga Konut ünvanı altında kurulan şirketimiz; 2004 yılına kadar inşaat malzemeleri satış faaliyeti göstermiş olup, 2004 yılından itibaren faaliyet alanlarını genişleterek inşaat alanında da birçok projeye imza atmıştır.

   

  Türk inşaat sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan Damga Konut, 2004 yılından beri pek çok konut projesine imza atarak birçok aileyi daire sahibi yapmış, ayrıca çeşitli endüstriyel yapı,okul saglık ocağı hastane öğrenci yurdu ve ticaret merkezleri inşa etmiştir.

   

  Damga Konut köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir.

   

  Damga Konutt çalışanları ortak değerlerde bir araya gelmiştir. Bunlar; müşteri odaklılık, yenilikçilik, sürekli gelişim, sosyal sorumluluk ve güvenirliliktir.

   

  Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki son teknolojiyi kullanan ve oluşturduğu kalite anlayışını uluslararası standartlarla birleştiren şirketimiz, her zaman yenilikçi düşüncelerin ve güncel teknolojilerin takipçisi olmaya devam edecektir.