Beylikdüzü ilçesi Mayıs 2021 Bölge Analiz Raporu

Beylikdüzü bölgesinde uzun yıllar emlak pazarlama işiyle uğraşan emlak34 ile ortaklaşa hazırladığımız Mayıs 2021 emlak analiz raporu siz değerli okuyucularımız için hazırladık .

Beylikdüzü ilçesi Mayıs 2021 Bölge Analiz Raporu

Emlak Haberi ve Emlak34 işbiliği ile hazırlanan Beylikdüzü bölge raporuna göre satılık konut fiyatlarının değer artışı şu şekilde gerçekleşti.

İstanbul, Beylikdüzü ilçesinde Mayıs 2021 tarihi itibariyle son bir sene içinde satılık dairelerin fiyatları yüzde 40.06 yükseliş gösterdi. Ortalama satılık daire büyüklüğü 125 metrekare olarak hesaplanıyor.

İstanbul, Beylikdüzü’de Ortalama Amortisman Süresi 20 Yıl

İstanbul, Beylikdüzü ilçesinde satılık dairelerin ortalama metrekare birim fiyatı Mayıs 2021 tarihi itibariyle 3 bin 504 TL . Benzer özellikleri bulunan satılık dairelerin amortisman süreleri 20 yıl civarında.

İstanbul Beylikdüzü’de Konut Fiyatları En Fazla Yükselen Mahalleler

Senelik fiyat ortalamalarına bakıldığında  Beylikdüzü ilçesinde en çok değer artışı gösteren mahalleler sırasıyla Sahil, Yakuplu, Marmara, Kavaklı, Adnan Kahveci olduğu gözlemlendi..

İstanbul Beylikdüzü’de En Hızlı Kazandıran Mahalleler

Geri dönüş süresi göz önüne alındığında Mayıs 2021 tarihi itibariyle İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinde en hızlı geri dönüşe sahip mahalleler sırasıyla Barış, Büyükşehir, Yakuplu, Cumhuriyet, Beylikdüzüosb olduğu gözlemlendi..

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2021, 18:17

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE