Doğanın renklerini ve en ince detaylarını taşıyan koleksiyonlar, mekanlara bütünsel bir şıklık kazandırıyor.  

 

Doğanın detaylarını yaşam alanlarına yansıtan Bien’in büyük ebat karo koleksiyonları, mekanları usta ellerden çıkmış, eşsiz bir sanat eserine dönüştürüyor. İç ve dış mekanlarda ıslak ya da kuru zeminlerde kullanılabilen, çizilme, darbe, sıcak ve soğuk şoklara üstün bir direnç gösteren büyük ebat koleksiyonlar, uygulama sırasında zaman ve işçilik avantajı da sunuyor.

 Bien, Oversize Mekanlara Bütünsel Bir Şıklık Kattı1

Doğanın eşsiz ustalığını mekanlara yansıtmanıza yardımcı oluyor

Birçok farklı renk ve desen seçeneğinin yer aldığı koleksiyonlar, zemin ve duvarda kullanım için ideal bir alternatif oluyor. Koleksiyonlarda; duvar ve zeminlerin bütünlüğünü sağlayacak ya da zıtlıklarla yaratılacak uyum için birçok seçenek bulunuyor. 120X180 cm ebatı ile alanların olduğundan daha geniş görünmesine de yardımcı oluyor. Islak, kuru, iç ve dış mekan fark etmeksizin her alana kolayca uyum sağlayan oversize koleksiyonlar, renk ve desenleriyle de doğanın eşsiz ustalığını mekanlara yansıtmanıza yardımcı oluyor.

Referans Bahçeşehir ve Kiler GYO projelerinde Modüler seri yer aldı. Referans Bahçeşehir ve Kiler GYO projelerinde Modüler seri yer aldı.

Bookmatch tasarımlı birçok özel parça bulunuyor

Her biri farklı desenlerden oluşan, sadelik ve şıklığın bir arada sunulduğu büyük ebat koleksiyonlar, parlak ve mat yüzey seçenekleriyle mekanların kalite hissini yukarı çekiyor. İlhamını doğadan alan eşsiz desen ve tonlarının yanı sıra sade tasarım seçenekleri de sunan koleksiyonlarda, ayrıca bookmatch tasarımı ile dikkat çeken birçok özel parça da bulunuyor. Mekanları sıradanlıktan kurtararak, doğanın modern dünyaya geçişini tamamlayan koleksiyonlar girdiği her alana estetik çizgiler katıyor. Modası hiçbir zaman geçmeyecek mekanların yaratılmasına imkan tanıyan koleksiyonlar, dekorasyonda sadelik ve şıklığın yeni tanımı oluyor.  

Uygulama kolaylığı sunuyor

Konut, restoran, alışveriş merkezi, otel ve hastane gibi birçok mekanın dekorasyonuna hayat veren koleksiyonlar, büyük boyutlarını avantaja çevirerek uygulama kolaylığı sunuyor. Zaman ve maliyette tasarrufun önünü açıyor. Koleksiyonlar, renklerinin ilk günkü canlılığını uzun yıllar koruyor.

Bien Hakkında

Bien, Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularındandır. Tasarımdaki öncü kimliğiyle de dikkatleri çeken Bien, sergilediği çevreci yaklaşımı ve doğaya saygılı tavrıyla öne çıkan bir markadır. Üretimini Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yapan Bien, yurt içinde 130’u aşkın yetkili satıcısı, 3.500’ü aşkın satış noktasıyla pazardaki yerini almaktadır. Üretiminin yüzde 35’ini yurt dışındaki 70’e yakın ülkeye ihraç eden Bien ödüllü tasarımları ve 100’ü aşkın ürün koleksiyonuyla yılda 50 milyon m2’nin üzerinde üretim kapasitesine sahiptir. 2020 yılında yapılan yeni yatırımlarla 1 milyon adet/yıl seramik sağlık gereçleri üretim kapasitesi, armatür üretim tesisi ve tamamlayıcı ürünler üretim tesislerini faaliyete geçiren Bien’in ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuar, banyo mobilyası  ve banyo aksesuarları yer almaktadır.  6 kıtada 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirirken, tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile, Türk standartlarına uygun olarak üretmektedir. Entegre Yönetim Sistemini kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2008 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını alan Bien, aynı zamanda Gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında ’Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü’’ (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya da hak kazanmıştır.