Artaş İnşaat Turizm Satış & Pazarlama Direktörlüğü Görevine Berna Burçin Çakır Getirildi

25 yıldır turizm sektöründe görev alan Berna Burçin Çakır, bundan böyle Artaş Grubu’nun her geçen yıl  sayısını artırdığı konaklama tesislerinin satış ve pazarlamasını üstlenecek.

 

Hem İstanbul hem Kayseri’de 5’i otel 2’si rezidans olmak üzere, lüks otel segmenti Collection’ı da içeren 7 adet Radisson  markasının ardından, Artaş İnşaat bünyesine    İstanbul’da 2 adet Mövenpick  Living  markalı  rezidans daha  kattı.

Bundan böyle Artaş İnşaat’ın inşaatını yapıp işletmeciliğini üstlendiği  konaklama tesislerinin satış ve pazarlamasını Berna Burçin  Çakır üstlenecek.

DemirDöküm MiPro Sense tasarruf ve konforu parmak ucuna taşıyor. DemirDöküm MiPro Sense tasarruf ve konforu parmak ucuna taşıyor.


Artaş İnşaat Turizm Satış & Pazarlama Direktörlüğü görevine getirilen Çakır, kariyerine 1997 yılında  Color Hotel’de başladı  ve hemen ardından Crowne Plaza İstanbul’da devam etti. Sonrasında sırasıyla Polat Renaissence İstanbul ve Ramada Plaza İstanbul’da Grup Satış Koordinatörlüğü de dahil çeşitli görevlerde bulundu. Çakır en son 15 yıl boyunca görev aldığı WOW İstanbul Hotels & Convention Center’da Satış & Pazarlama’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’nı üstlenmişti.