Bodrum Yarımadası’nın kuzey kıyısında, Ege’nin en özel koylarından Cennet Koyu’nda geçtiğimiz yıl kapılarını açan Akana Cennet Koy (Akana Hotels), 2022 sezonu için misafir ağırlamalarına başladı.

5 bin yıllık geçmişe sahip çam ağaçlarının arasındaki konumuyla, misafirlerine doğanın ve yeşilin merkezinde çok özel bir tatil imkanı sunan Akana Cennet Koy’da, 22 normal ve 2 süit olmak üzere toplam 24 oda bulunuyor.

RAFİNE BİR DENEYİM

Bodrum’un cenneti andıran yüzünü gösteren; yeşili ve maviyi tüm sakinliği ve berraklığıyla hissettiren bir adres olan Akana Cennet Koyu Bodrum, misafirlere rafine bir tatil deneyimi sunuyor. Cennet Koyu’nun ihtişamlı doğası içinde dinlenmek, yenilenmek ve dingin bir an yakalayabilmenin yanı sıra kaliteli ve butik etkinlikler ve her anın ruhuna hitap eden özgün DJ yayınları ile benzersiz, inceliklerle donatılmış, saf ve özgün bir deneyim vaadediyor.

DOĞAL DOKUNUN İHTİŞAMI İÇİNDE 24 ODA

Bodrum'un en önemli yatırımcılarından Çağdaş Holding tarafından hayata geçirilen otelin mimari projesi CDW (Contemporary Design Works) tarafından tasarlandı. Parça-bütün ilişkisine çok dikkat edilen otelde iklimin canlılığı ve doğal dokunun ihtişamı ile özgün mimari unsurlar dengeli bir biçimde harmanlanarak misafirlere büyüleyici bir atmosfer sunuluyor.

Öte yandan otel bünyesinde faaliyet gösteren ve geleneksel tatlardan dünya mutfaklarına uzanan seçkin lezzetlerin sunulduğu Akana Restoran, keyifli akşam yemeklerine ev sahipliği yapmasının yanı sıra Bodrum’un en özel lokasyonu olan Cennet Koyu’nun misafir teknelerine catering hizmeti de veriyor.

SILENCE BEACH HİZMETE GİRDİ

Kişiye özel hizmetleriyle benzersiz ayrıcalıkların yaşandığı Akana Cennet Koy sahilinde, 2022 yazında hizmete başlayan Silence Beach de otel misafirlerine turkuvaz denizin yanında, lüks ve konfor içinde dinlenme fırsatı sunuyor.

Çağdaş Holding Hakkında

Oteller odalarını SPA’ya çeviriyor Oteller odalarını SPA’ya çeviriyor

1987 yılında kurulan ve 1997 yılında faaliyetlerini Bodrum’a taşıyan Çağdaş Holding, bugün Türkiye’nin ve Bodrum’un en önemli yatırımcıları arasında yer alıyor. Yıllardır sürdürdüğü gayrimenkul ve turizm yatırımlarıyla, Bodrum’un dünya markası yolculuğuna katkıda bulunan Çağdaş Holding, 2015 yılında Turgutreis’te hizmete açtığı Swissôtel Resort Bodrum Beach’in ardından Bodrum Merkez’de konumlanacak Swissôtel Residences Bodrum Hill için de çalışmalarını sürdürüyor.

Turizm alanındaki yatırımlarının yanı sıra Çağdaş Cennet Koyu Evleri ve Şalvarağa Homes gibi projelerle de Bodrum’a değer katan Çağdaş Holding, bünyesinde barındırdığı 8 farklı şirketle bölge ekonomisinin itici gücü konumunda.

Kişiye özel villa kiralama ve teknoloji perakendesi gibi alanlarda da büyümesini sürdüren Çağdaş Holding, bünyesinde barındırdığı Bitci Teknoloji ile de blockchain teknolojileri konusunda araştırma ve geliştirme faaliyetleri yürütüyor.