Emlak Haberi

Tufanlar İnşaat

Telefon : 0252 612 22 55 /
Web : www.tufanlarinsaat.com
Adres : Tuzla Mahallesi 532.Sokak No:2 48300 / Muğla

Tufan Grup, 1952 yılında ilk girişimi olan tekstil ve kuyumculuk alanlarında Muğla’nın Fethiye ilçesinde faaliyete başlamıştır. Tekstil ve kuyumculuk alanındaki başarıları ile kısa zamanda bölgede adından bahsettiren Tufan Grup,  güvenilir ve dürüst çalışmayı kendine ilke edinerek 1982 yılında tecrübe ve birikimlerini inşaat ve emlak sektörlerinde yaptığı yatırımlar ile genişletmiştir.

 
Grubun lokomotifi olan inşaat alanında bugüne dek 250’nin üzerinde konut inşaatını tamamlayan Tufan Grup, bölgenin nitelikli konut üreten en büyük inşaat şirketlerinden biridir. Fethiye, Ölüdeniz, Ovacık, Çalış, Üzümlü, Göcek gibi bölgelerde; kişiye özel konut, villa, çeşitli otel ve iş yeri projelerini başarı ile üstlenmiş ve sonuçlandırmıştır. Tufanlar İnşaat, geçmiş tecrübe ve birikimlerini günümüz çağdaş inşaat uygulamalarıyla tamamlayarak devam eden projelerine yön vermektedir.
 
Kurumsallaşma sürecinde önemli yol kat eden Tufan Grup; hali hazırda bünyesinde barındırdığı İnşaat, Emlak, Kuyum, Akaryakıt alanlarında faaliyetleri ile seçkin markalardan oluşan Bay-Bayan Giyim, Döviz, Gümüş mağazaları ve 100 kişinin üzerinde istihdam gücü ile bölge ekonomisinin önemli köşe taşlarından biridir.
 
Tufan Grup; köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, yenilikçilik, güven ve dürüstlük temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir.
Firmaya Puan Verin :

Yorumlar

Benzer Firmalar

Etiketler : fethiyemuğlatufanlar inşaatkonut projeleri
kadir özel
misafir
MİSAFİR SORUYOR

katirtifakı olan daire alacağım içinde oturuluyor 4 kat
1/ nerden başlayacağım sırası ile nerelere gideceğim
2/.210.000 tl   alış fiatı var  şimdiki ve sonraki kat mülkiyeti-tapu  masrafı  ve belediye masrafı ne olur
3.dairenin veya sitenin ssk-belediye-ve maliyeye borcu varmı nasıl öğrenebilirim alacağım dairenin bu borçlara ortaklığı nasıl olur iyi günler

Cevap oku
Uzmana Sorun
OkEN ÇOK BEĞENİLEN PROJELER
Pega Kartal Projesi
Ege Yapı
PuanPuan : 5
Stüdyo 24 Projesi
CATHAY
PuanPuan : 5
Beylikdüzü Makyol Yaşam Projesi
MAKYOL İNŞAAT
PuanPuan : 5
Vaditepe Bahçeşehir
Kiptaş
PuanPuan : 5
Demir Romance
Demir İnşaat
PuanPuan : 5
Harmony Towers
Eroğlu Yapı
PuanPuan : 5
Proje İnvest Reklam
BültenBÜLTEN
Adınız :
Email Adresiniz:
Haberler
» Emlak Haberleri
» Kent Haberleri
» Emlak Dünyası
» Kentsel Dönüşüm
» Sektörel Haberler
» Emlak Magazin
» Yapı Dekorasyon
» Röpörtajlar
» Fuar Haberleri
» Toki / Kiptaş
» Emlak Turizm
Projeler
» Yazlık Projeler
» Konut ve Ticari Projeler
» Ticari Projeler
» Ofis Projeleri
» Konut Projeleri
         

Ana Sayfa Haberler Projeler Kampanyalı Konutlar Uzmana Sor Yazarlar Firmalar Kariyer Emlak Haberleri Kent Haberleri Emlak Dünyası Kentsel Dönüşüm Sektörel Haberler Emlak Magazin Yapı Dekorasyon Röpörtaj Fuar Haberleri Toki / Kiptaş Emlak Turizm Konut Projeleri Emlak Tv Emlak Galeri

Web Tasarım
©2014 emlakhaberi.com. Tüm hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.