Emlak Haberi

Batı Duvarı

Telefon : 0212 850 25 55 /
Web : www.batiduvari.com/tr
Adres : Yakuplu Marmara Mahallesi Ulusum Caddesi No:28 West Wall Marine Villaları Beylikdüzü / İstanbul

Herbiri kendi sektörlerinde güvenilir ve deneyimli birer firma olan Onur İnşaat ve Durak Tekstil iştiraki ile yapılanan Batı Duvarı Yapıları LTD. ŞTİ., kısa sürede sektörel deneyimleri, yeterli bir yönetim ve imalat kadrosu ile çağın gereksinimlerine ve müşteri ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek güçte, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir firma haline gelmiştir.

 
Vizyonunu, Türkiye ve çevresindeki ülkelerde inşaat sektöründe lider kuruluş olabilmek olarak belirleyen Batı Duvarı, evleri ve yaşam stillerini geliştirmeyi, kişilerin yaşam standartlarını yükseltmeleri için fikirler ve çözümler sağlamayı hedefliyor.
emlak34 bayisi
Firmaya Puan Verin :

Yorumlar

Benzer Firmalar

Etiketler : batı duvarıwest wall marinavillayazlıkkonut
emlak gaztesi
kadir özel
misafir
MİSAFİR SORUYOR

iyi günler; Biz 2b arazimizi devletin satmasıyla tarla olarak satın aldık.Seçenek olarak hem tarla hemde arsa (tta) olarak olma imkanı sundular tabi ki ucu olan tarsa vasfı ile satın aldık.Geçen yıl bağlı bulunduğumuz Manavgat Belediyesi bizim bu bölgeyi imara soktu.Biz 2b den bu araziyi tarla olarak alırken eğer tta olarak ilerde değiştirirsek fiyat farkını faiziyle ödememiz gerektiği söylendi.Ama belediye şimdi kendiliğinden burayı imar yapınca bizim yerimiz tta arsası oldu.bu durumda ben Milli Emlağa fazladan fiyat ve faiz ödemesi yapmam normal mi ? Bu durum hakkında bana bilgi ve yardımcı olabilirmisiniz.

Cevap oku
Uzmana Sorun
OkEN ÇOK BEĞENİLEN PROJELER
DAP YAPI Z OFİS
DAP YAPI
PuanPuan : 5
Demir Romance
Demir İnşaat
PuanPuan : 5
New Residence
Mintek Yapı
PuanPuan : 5
Metropol İstanbul Projesi
VARYAP
PuanPuan : 5
Gardenia 19
Mahir ve Ekin Vural İnşaat
PuanPuan : 5
Vazo Kule Projesi
DAP YAPI
PuanPuan : 5
Proje İnvest Reklam
BültenBÜLTEN
Adınız :
Email Adresiniz:
Haberler
» Emlak Haberleri
» Kent Haberleri
» Emlak Dünyası
» Kentsel Dönüşüm
» Sektörel Haberler
» Emlak Magazin
» Yapı Dekorasyon
» Röpörtajlar
» Fuar Haberleri
» Toki / Kiptaş
» Emlak Turizm
Projeler
» Yazlık Projeler
» Konut ve Ticari Projeler
» Ticari Projeler
» Ofis Projeleri
» Konut Projeleri
         

Ana Sayfa Haberler Projeler Kampanyalı Konutlar Uzmana Sor Yazarlar Firmalar Kariyer Emlak Haberleri Kent Haberleri Emlak Dünyası Kentsel Dönüşüm Sektörel Haberler Emlak Magazin Yapı Dekorasyon Röpörtaj Fuar Haberleri Toki / Kiptaş Emlak Turizm Konut Projeleri Emlak Tv Emlak Galeri

Web Tasarım
©2014 emlakhaberi.com. Tüm hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, haber ve fotoğrafların her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.